FC Slušovice |

FCS "B" - SK Tečovice

David Gajdůšek, trenér Slušovic B: „Na soupeře jsme byli dobře připraveni – v první půlce jsme pozorně bránili, chytali jsme jeho náběhy. Hráli jsme zodpovědně. Dvě minuty před koncem poločasu však dvacet metrů zpoza vápna vystřelili, pěkně to trefili. Náš brankář si na míč sice sáhl, nedokázal s tím nic udělat. Klukům nebylo co vytknout. Do druhého poločasu jsme vstoupili pozorně, chtěli jsme se pouštět do protiútoků, které jsme stejně jako v první půlce nezužitkovali. Po patnácti minutách jsme obdrželi druhou branku po rohovém kopu, hosté byli důraznější, míč důsledně dotlačili až do sítě. Za stavu 0:2 se už s takovým soupeřem těžko hraje. Získal potřebný klid, zbytek zápasu si víceméně už pohlídal.“