Ohlasy

FC Slušovice:

Michal Klimt vedoucí týmu:

Zápas měl ty nejvyšší krajské parametry.
Naše forma jde zápas od zápasu nahoru. Potvrdili jsme to i s lídrem tabulky kdy jsme prvních 30min byli lepším týmem což jsme potvrdili brankou po rychlé křídelní akci. Po 30min potvrdili Kvasice svou kvalitu byli více na míči. Do žádné vyložené akce se ale nedostali. Do kabin jsme přidali ještě jednu branku dvougólovým Kvasnicou.
Druhý poločas byl ve stejném duchu nikam jsme nepospíchali pozorně bránili a přecházeli jsme do rychlých protiútoků. Soupeře jsme do žádné vážnější šance nepustili. Škoda naší dlouhodobé marodky kdy si musíme vypomáhat klukama s dorostu. Před klukama musím smeknout.

FC Kvasice:

komentář trenéra V. Chytrého:

Dnes jsme na utkání do Slušovic odjížděli bez 4 hráčů základní sestavy a se 2 zdravými hráči na lavičce. A já musím uznat, že jsme prohráli naprosto zaslouženě. Domácí tým byl v prvním poločase od úvodních minut lepší a dostal se zaslouženě do vedení 2 : 0. My jsme v prvním poločase kazili jednoduché přihrávky, prohrávali jsme v osobních soubojích a domácí si od úvodních minut vytvářeli spoustu nebezpečných závarů před naší brankou.

Do druhé půle jsme nastoupili daleko aktivněji a zatlačili domácí tým před vlastní branku, bohužel v 59.minutě nám byl vyloučen Ondra Berčík a vzhledem k tomu, že jsem si před sezonou řekl, že nikdy po žádném utkání nebudu komentovat výkony sudích, tak červenou kartu nebudu hodnotit. I přesto, že jsme hráli v deseti, tak jsme až do konce utkání byli lepším týmem, ale pouze po velké vápno soupeře. Během celého utkání jsme si vlastně nevytvořili žádnou vyloženou šanci a bohužel bylo vidět, že kvalita našich chybějících ofenzivních hráčů kapitána Pavla Vojtáška, nejlepšího střelce Adama Galetky a ofenzivního esa Pepi Zapletala nám dnes prostě chyběla.

Díky zaváhaní Hluku jsme i přes porážku stále na prvním místě tabulky a máme k dobru ještě dohrávku v Bystřici pod Hostýnem, takže věřím, že dnešní prohra nás zdravě nabudí do nejdůležitější části sezony a v sobotu se už všichni těšíme na další zápas jara, kdy na domácím hřišti přivítáme druhy tým tabulky z Hluku. Nejdůležitější je pro mě, ale fakt že 3 ze 4 zraněných hráčů už budou na sobotní utkání připraveni.

Aktuální články

Finále hejtmana Zlínského kraje

Odjezd autobusu pro fanoušky 16:00 od stadionu.

FCS "A" - Kvasice

Michal Klimt vedoucí týmu:Zápas měl ty nejvyšší krajské parametry. Naše forma jde zápas od zápasu nahoru. Potvrdili jsme to i s lídrem...

Hvozdná - FCS "B"

David Gajdůšek, trenér Slušovic B: „Možná to je dané tím, že děláme rozhovor přímo po zápase, normálně tyto věci nekomentuji. Co...