Sestava: Kučera,Tkadlec R.,Dobeš,Železník,Marek,Bořuta,
Maliňák,Janků,Smilek,Otepka,Kvasnica
Střídali:Klečka,Tkadlec O.,Valerián,Pastrňák

Ve vyrovnaném utkání zasloužená remíza.
První poločas z naší strany snesl přísné měřítko. Nejen že jsme byli diviznímu Vsetínu rovnocenným protivníkem, ale v některých fázích prvního poločasu jsme měli herně navrch. Zaslouženě jsme se ujali gólem Smilka, po krasné průnikové přihrávce 0:1 . Vedení ale netrvalo dlouho a inkasovali jsme velmi lacinou branku přes střed hřiště 1:1.
Ve druhé půli Vsetín přidal na pohybu, důrazu což vyústilo ve vedení 2:1, prakticky totožná branka přes střed hřiště,která pramenila z naší nekoncentrovanosti.
Určitě jsme si zde nezasloužili prohrát. Vstřelit vyrovnávací branku se nám podařilo dát po krásné střele a následně dorážce Kvasnicou. Ve druhé půli byl Vsetín opticky lepší, ale dobře organizovanou obranou,kvalitním pohybem jsme jeho snahu eliminovali.