Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

S Nevšovou to nebylo ono

13.04.2022 | Michal Klimt

Náročný zápas na těžkém terénu pro nás dopadl znovu šťastně. Tentokrát jsme šli do vedení hned na začátku, kdy po faulu na Kvasnicu proměnil pokutový kop Otepka. Pak neproměnil velkou šanci Marek, ale po jeho střele zvyšoval na 2:0 Smilek. Bohužel jsme si znovu zápas zkomplikovali. Po velké chybě doklepnul do prázdné brány Tomšů a v 35. minutě stejný hráč z trestného kopu vyrovnal. Vstup do druhého poločasu nám vyšel na výbornou a chvíli po obrátce dal svoji druhou branku Smilek. Poté zahodili své šance Kvasnica, Smilek a místo uklidnění přišlo drama. Nejdříve se zranil náš bek Janků a pod sprchy šel po druhé žluté kartě Železník. V závěru hostům pro ofsajd nebyla uznána vyrovnávací branka a tak v nastavení zkompletoval hattrick Smilek.“

17. kolo | Sobota 09.04.2022, 15:30 | Slušovice

FC Slušovice - TJ Nevšová

4:2

2:2

Branky: 3x Smilek (18., 49., 90.), Otépka (PK - 6.) - 2x Tomšů (25., 34.)

Žluté karty: 73. Trunkát, 84. Maliňák - 75. Tomšů, 90. Tomaštík

Červené karty: 75. Železník - 84. Kutra

Rozhodčí: Bartoň Pavel - Ševčík Igor, Zelený Martin

Diváci: 100

FC Slušovice: 19. Kučera, 4. Janků, 6. Tkadlec R., 7. Železník, 9. Klečka, 10. Otepka, 11. Poslušný (K), 14. Kvasnica, 17. Maliňák, 18. Smilek, 20. Marek, Náhradníci: 3. Tkadlec O., 13. Trunkát, 2. Bořuta, 16. Pšenčík, 1. Vrána

TJ Nevšová: 51. Hrnčiřík, 5. Knedla, 10. Tomšů, 11. Kutra, 12. Chovanec, 13. Toman, 15. Fuksa, 16. Karmazín, 17. Kvěťák, 19. Tomaštík, 21. Urbánek (K), Náhradníci: 25. Kiza, 2. Skopal, 6. Khalil, 8. Welyt

Aktuální články
FCS - FC Brumov 2 : 1

Jan Večeřa, trenér Slušovic: „Chtěli jsme se vrátit na vítěznou vlnu a odčinit prohru s Baťovem.

Nábor nových nadějí

Nastartujme znovu sportovní aktivitu dětí

SK Baťov 1930 - FC Slušovice 1 :0

Klukům je potřeba poděkovat jak zápas odmakali. Někteří i se zdravotním sebezapřením. Výsledky Baťova budily velký respekt, proto je...

SLUŠOVICE - NAPAJEDLA 0:0