Pohár, středa 01.05.2024, 17:00

HrachovecFC Slušovice

1:2 pk (0:0)

Branky: Michalík

Žluté karty: Poslušný, Pšenčík, Trunkát, Antolák

Červené karty: Poslušný, Bednařík


Komentář

Hosté ze Slušovic byli nakonec šťastnější, znovu si zahrají o cennou trofej.

„Před celým týmem musím smeknout a znovu po roce se těšíme na finále," radoval se kouč sedmého týmu krajského přeboru Jan Večeřa.

Jeho tým těžký duel zvládl i přes obrovskou marodku a v improvizované sestavě.

Hosty nesrazila vyrovnávací trefa Malého v 80. minutě ani červené karty pro Poslušného a Bednaříka, vyloučený byl i domácí Žák.

„Do zápasu jsme vstoupili velmi dobře. Během úvodní půlhodiny jsme měli několik pološancí a nadějných brejků, které jsme bohužel řešili špatně. Od třicáté minuty, kdy domácí nastřelili břevno, byl Hrachovec až do konce poločasu lepším týmem,“ uznává Večeřa.

Slušovicím vyšel nástup do druhé půle, do vedení šly branou Michalíka po centru z levé strany. „V tuto dobu jsme mohli zápas definitivně rozhodnout, ale ani šanci dva na brankáře jsme trestuhodně nevyužili,“ vadilo Večeřovi.

Pak následovaly další zajímavé momenty, kdy šly oba týmy do deseti a hosté v 80. minutě dokonce do devíti. „Domácí navíc zahrávali pokutový kop, který proměnili a vyrovnali. V závěru jsme udrželi nerozhodný stav a nakonec jsme po penaltovém rozstřelu postoupili,“ radoval se Večeřa.


Aktuální články

Březnice - FCS “B”

David Gajdůšek, trenér Slušovic B: „První půlku se hrál velice pohledný fotbal, na obou stranách bylo několik šancí. My v úvodu...

FCS “A” - Osvětimany

„Za velmi teplého počasí se hrál velmi pohledný technický fotbal. Osvětimany na jaro posílily a bylo to znát. Velmi kvalitní protivník,...

Francová Lhota - FCS “A”

Takový výsledek se samozřejmě hodnotí s velkou radostí! Prakticky do čeho jsme kopli, to tam spadlo. Kluky musím pochválit za nasazení, že...

Děkujeme za podporu