Michal Klimt |

Úvodní mistrovské utkání FC Slušovice "A"

FC Slušovice - FC Brumov 0:3 (0:2)



Úvodní mistrovské utkání jarní části FC přinesl pro většinu fanoušků nečekaný výsledek, své k sobě měl po zápase i trenér FC Slušovic Jan Večeřa: „První jarní zápas se nám bohužel hrubě nevydařil. Na naší hře není moc co hodnotit. Brumov byl ve všech aspektech mnohem lepší. Chyběl důraz, rychlost, všude jsme byli pozdě a naše rozehra byla příliš pomalá. Bylo jen otázkou času, kdy se hosté prosadí. Do poločasu to bylo milosrdných 0:2. Po přestávce se naše hra o něco málo zlepšila, ale Brumov využil rychlý brejk a zvýšil na 0:3. My za celý zápas měli jen jednu vyloženou šanci a ani tu jsme bohužel neproměnili. Přes týden se musíme hodně zlepšit, aby se tak tristní výkon už neopakoval!"